Previous Next

Zdjęcia i filmy 3D lub 4K. Fotografia reklamowa, ślubna. Wideofilmowanie weselne.

Technologie trójwymiarowe na dobre zagościły w naszych domach. Filmy 3D lub 4K i zdjęcia 3D lub 4K można już oglądać na każdym telewizorze wyposażonym w specjalne okulary. Coraz większa dostępność sprzętu umożliwiającego odtwarzanie materiałów 3D lub 4K sprzyja chęci skorzystania z odpowiednich treści. Ale żeby obejrzeć film w technologii 3D lub 4K, nie musimy już iść do kina, ani szukać płyt blu-ray 3D lub 4K w wypożyczalniach filmów. Możemy obejrzeć własny materiał trójwymiarowy. Korzystając ze swojego doświadczenia w dziedzinie filmów i zdjęć 3D lub 4K firma Aktru proponuje wykonanie trójwymiarowego fotoreportażu dla Ciebie lub Twojej Firmy.

Z naszej oferty skorzystało już wiele obiektów turystycznych z terenu Podhala a także m.in. z Krakowa, Katowic... Nasi klienci zwrócili uwagę na korzyści jakie niesie ze sobą ta innowacyjna forma reklamy, dlatego dzisiaj mają w ręku narzedzie które, przy rosnącej popularności i coraz wiekszej dostępności sprzętu 3D lub 4K, daje szanse na lepsze oraz ciekawsze zaprezentowanie swoich usług.Oferta 3D lub 4K

Oferujemy profesjonalne wykonanie fotoreportażu 3D lub 4K prezentującego hotel lub pensjonat, w bardzo przystępnej cenie. Również klienci indywiduwalni mogą skorzystać z naszych usług. Jeżeli chcesz mieć ciekawą pamiątkę z imprezy lub uroczystości - sfilmujemy ją w 3D lub 4K, a zapłacisz nie drożej niż za zwykły film!

Chcesz zamówić naszą usługę lub dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami...

Obserwując coraz większe zainteresowanie technologiami trójwymiarowymi, firma AKTRU oferuje prezentację Państwa produktów, obiektów turystycznych w 3D lub 4K. W ramach takiej prezentacji otrzymujecie Państwo filmy i zdjęcia 3D lub 4K, które można obejrzeć za pomocą:
- laptopów 3D lub 4K
- monitorów komputerowych 3D lub 4K
- telewizorów 3D lub 4K
- smartfonów 3D lub 4K
- ramek cyfrowych, tabletów 3D lub 4K.

Realizacja oferty składa się z:

wykonania zdjęć i zamieszczenia na oddzielnej podstronie w prezentacji internetowej - galerii zdjęć wykonanych w technologii 3D lub 4K, do oglądania w trybie:
- stereoskopowym na telewizorach, laptopach 3D lub 4K (okulary aktywne, pasywne)
- autostereoskopowym bezpośrednio bez użycia okularów np. smartfony 3D lub 4K, ramki 3D lub 4K, laptopy z funkcją wyświetlania 3D lub 4K
- anaglifowym (okulary red-cyan) na każdym wyświetlaczu cyfrowym 2D (min. 20 zdjęć emitowanych)

wykonanie krótkiego filmu w technologii 3D lub 4K i wyemitowanie na portalu www.youtube.com do oglądania w trybie:
- stereoskopowym
- bezokularowym
- anaglifowymUWAGI:
* wszystkie materiały wykonywane przez Aktru 3D lub 4K są przekazywane, wraz z prawami autorskimi, w wersji elektronicznej (CD/DVD).
** publikacja materiałów na dodatkowej podstronie dotyczy klientów, którzy posiadają prezentację internetową na domenie polturizm lub evroturizm. W przypadku braku takiej prezentacji zdjęcia zostaną nieodpłatnie opublikowane w samodzielnej galerii flash (kliknj tutaj aby zobaczyć przykład galerii) oraz na portalu youtube.comDodatkowe informacje

Więcej informacji na temat naszych usług znajdziecie Państwo na samodzielnej stronie projektu Aktru 3D lub 4K - www.3D.aktru.eu Zapraszamy!
Przykładowe prezentacje: