Previous Next

Nasze portale katalogowe. Katalogi firm: przemysłowych, rolnych, turystycznych

hotele pensjonaty apartamenty sanatoria spa w Polsce

POLTURIZM

Katalog obiektów turystycznych w Polsce. Prezentujemy hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, kwatery, wille, zamki, pałace, zajazdy, motele, atrakcje turystyczne, biura podróży...

Czytaj więcej
rolnictwo ogrodnictwo hodowla agrotechnika katalog polskich firm

POLAGRO

Katalog polskich firm rolniczych. Prezentujemy branże takie jak: rolnictwo, ogrodnictwo, sadownictwo, hodowla, leśnictwo, szkółkarstwo, nasiennictwo, agrotechnika, środki ochrony roślin...

Czytaj więcej
katalog firm przemysł dom ogród biuro maszyny budownictwo handel rolnictwo

POLFIRMS

Katalog polskich firm. Prezentujemy firmy w kategoriach: dom i ogród, biuro, odzież obuwie, przemysł produkcja, maszyny, budownictwo, medycyna sport zdrowie, motoryzacja, handel usługi reklama...

Czytaj więcej

POLTURIZM - katalog polskich obiektów wypoczynkowych

Polturizm.ru to portal turystyczny, który prezentuje obiekty wypoczynkowe w naszym kraju; hotele pensjonaty apartamenty sanatoria spa w Polsce. Adresatem katalogu są turyści z Rosji, Ukrainy, Białorusi a także innych państw, w których używana jest cyrylica. Dla turystów z Ukrainy przygotowaliśmy odrębny katalog na samodzielnej domenie - www.polturizm.com.ua. Dla gości z Polski - www.polturizm.pl, natomiast dla obcokrajowców z Europy Zachodniej - www.polturizm.eu. Z ogromną przyjemnością zapraszamy do skorzystania z naszego katalogu w celu wybrania odpowiedniego noclegu.

W naszym katalogu znajdziecie Państwo polskie hotele i motele, zaczynając od tych najmniejszych, aż do wielkich, pięciogwiazdkowych. Zapraszamy do ekskluzywnych apartamentów, które zachwycą Państwa swoją elegancją. Prezentujemy także kameralne pensjonaty oraz kwatery położone w cichej i spokojnej okolicy. Sanatoria i SPA z pewnością zachęcą do skorzystania z oferty rehabilitacji, zabiegów oraz relaksu. Kompleksowo wyposażone ośrodki wypoczynkowe zapewnią zarówno komfortowy nocleg jak i całą gamę atrakcji turystycznych. W naszym katalogu znajdują się także: zabytkowe zamki i pałace, oferujące możliwość noclegu. Przedstawiamy Wam bazę tour operatorów, którzy z pewnością pomogą poznać najciekawsze zakątki naszego kraju.

Nasza baza turystyczna jest odpowiednia do wypoczynku zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Latem zapraszamy do relaksu nad Morzem Bałtyckim lub jednym z wielu pięknych polskich jezior oraz mnóstwa innych atrakcji oferowanych przez polskie ośrodki noclegowe. Zimą kuszące dla Państwa będą z pewnością polskie góry.

Zapraszamy do skorzystania z informacji o najciekawszych miejscach noclegowych we wszystkich miastach i regionach Polski. Prezentowane przez nas informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są dla organizatorów wypoczynku, jak również dla indywidualnych turystów.EVROTURIZM - katalog obiektów turystycznych w Europie

Evroturizm.ru to portal turystyczny, prezentujący obiekty wypoczynkowe w Europie.
Na samodzielnym portalu www.slovakia.evroturizm.ru prezentujemy Państwu obiekty tylko i wyłącznie z terenu Słowacji, zaczynając od pięciogwiazdkowych hoteli, skończywszy na małych i spokojnych pensjonatach.

Dla wygody użytkowników - wszystkie wpisy w katalogu pogrupowane są wg regionów. Oprócz katalogu skierowanego do rosyjskiego turysty, funkcjonują równolegle katalogi w języku słowackim -www.slovakia.evroturizm.eu- i polskim -www.slovakia.evroturizm.pl.
POLAGRO - katalog firm branży rolno-spożywczej

Polagro.ru to katalog polskich firm, z branż takich jak: rolnictwo, ogrodnictwo, sadownictwo, hodowla, agrotechnika, leśnictwo, nawozy, przetwórstwo, nasiona. Zapraszamy do skorzystania z danych o firmach branży rolniczej i obsługujących rolnictwo, produkujących żywność oraz wszystko to, co służy jej wyprodukowaniu - zamieszczonych w szczegółowych zakładkach. Nasz portal daje wyjątkową możliwość poinformowania Rynków Wschodnich o Państwa działalności i produkcji. Prezentowane przez nas informacje mają charakter komercyjny i skierowane są do przedsiębiorców ze Wschodu - głównie z Rosji, Ukrainy - a także dla odbiorców z Polski. Dla klientów z Ukrainy uruchomiliśmy dedykowaną domenę ukraińską www.polagro.com.ua, natomiast w Polsce katalog funkcjonuje na domenie polskiej www.pol-agro.pl. Klienci z Europy Zachodniej także mogą skorzystać z naszej bazy firm, odwiedzając katalog na domenie www.pol-agro.eu i zapoznając się z informacjami o polskich firmach w języku angielskim i/lub niemieckim.
POLFIRMS - katalog polskich firm przemysłowych

Polfirms.ru to katalog polskich firm przemysłowych. Zapraszamy do korzystania z danych zgromadzonych o przedsiębiorcach i firmach w Polsce. Nasz portal daje Państwu możliwość znalezienia dla siebie ciekawych ofert gospodarczych i ma na celu przyczynić się do nawiązania współpracy w zakresie wymiany handlowej.

Główne działy naszego katalogu prezentacji internetowych to: dom i ogród, biuro, artykuły codziennego użytku, produkty spożywcze, przemysłowe, budownictwo, remont, maszyny i urządzenia, motoryzacja, transport, medycyna, handel, usługi, wyroby ekskluzywne, turystyka oraz rolnictwo. Prezentowane przez nas informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są dla firm i przedsiębiorstw. Wykonywane przez nas prezentacje internetowe zawarte w katalogu są głównie adresowane do przedsiębiorców Federacji Rosyjskiej, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Gruzji i innych państw w których zapotrzebowaniem na polskie towary, produkty z roku na rok stale rośnie. Naszym celem jest umożliwienie exportu polskich towarów do WNP.

Oczywiście katalog dostępny jest także w wersji ukraińskiej (domena www.polfirms.com.ua), polskiej (www.polfirms.pl) oraz europejskiej (www.polfirms.eu) Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie oraz zaproponują optymalne rozwiązanie do Państwa potrzeb.Przykładowe prezentacje: